Teknoloji

Mcdodo’dan acil durum şarj kiti

Acil durumlarda hayat kurtarma işlevi gören akıllı telefonların en kötü yanı ise; teknolojinin ilerlemesine rağmen hala düşük kullanım süreleri. Mcdodo, pil gücü sınırlı olan bu cihazların seyahat, afet, kaza gibi acil durumlarda tam şarj olması için markanın en çok tercih edilen ürünlerini uygun fiyat avantajıyla acil durum kitinde bir araya getirdi.

Hızlı şarj uzmanı Mcdodoportatif hayatı kolaylaştıran ve bağını koparmayan çalışmaları portföyüne eklemeye devam ederken, Sürekli artan kesintisiz ve uzun süreli şarj beklentisine yenilikçi çözümler teklifler. Özellikle MagSafe şarj cihazlarıyla; Hafif, taşınabilir ve hızlı şarj konusunda tüm beklentileri karşılayan marka; ATüylü telefonların artık sadece günlük bir bağlantı aracı olmaktan çıkıp, afet ve acil durumlar için hayatta kalma işlevine sahip olduğunu düşünürsek, gün içinde her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz MagSafe teknolojisine sahip powerbank ve şarj cihazlarını kullanabilir, ihtiyaç duyabileceğiniz kabloları kapatabilirsiniz. geceleri güvenli bir şekilde telefonu şarjlı tutun.

Her Durumda Daima Yanınızda

Mcdodo’nun taşınabilir cihaz şarjlarının en çabuk dolan ve daha uzun süre dayanması için tasarladığı çalışmaları, afet ve acil durumlar için tasarladığı şarj kitinde doruk noktasına ulaştı. Markanın en çok tercih edilen eserlerinden biri 36W Type-C ve USB Bağlantı Noktalı Araç Şarj Cihazı, 3’ü 1 Arada Hızlı Şarj Kablosu, 22,5 W 10000 mAh Göstergeli Kablolu Güç Bankası ve 20 W Type-C ve USB Bağlantı Noktalı Hızlı Şarj Adaptörü1.999,90 TL yerine 1.699,90 TL fiyatla sunuluyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu