Haber

Dursun Özbek’ten taraftara çağrı: Rakiplere karşı birleşelim

Galatasaray Lideri Dursun Özbek, Galatasaray Dergisi’nin yeni sayısında sarı-kırmızılı taraftarlara seslendi.

Özbekçe, “Galatasaray’ın başarılı olduğu her dönemde olduğu gibi, rakiplerimizin ve futbolla ilgili kişilerin Galatasaray’a yönelik olumsuz tavırları ortadadır. Bazı çevrelerin ne yapmak istediğinin farkında olduğumuzu bir kez daha belirtmek isterim. çok sıkı bir mücadele zamanı.”ifadeleri kullandı.

İşte Dursun Özbek’in o açıklaması:

“Değerli Galatasaray taraftarları,

Galatasaray’ın başarılı olduğu her dönemde olduğu gibi, rakiplerimizin ve futbolla ilgili kişilerin Galatasaray’a karşı olumsuz tavırlarının olduğu aşikar. Eskiden de böyleydi, bugün de böyle. Futbolun sahada adil bir şekilde oynanması gerektiğini her zaman söyledik, her zaman savunduk. “Sadece Galatasaray için değil, herkes için adalet istiyoruz!” Söyledik ve söylemeye devam edeceğiz. Ancak bazı çevrelerin ne yapmak istediğinin de farkında olduğumuzu bir kez daha belirtmek isterim. Bu nedenle, şimdi çok sıkı bir çaba gösterme zamanı. Biz bu emeği sizin adınıza, Galatasaray adına veriyoruz.

Biz bu çabayı gösterirken sizlerin de bize destek olmanız çok değerli. O kadar değerli ki rakiplerimiz sahada oynanan futbol dışında Galatasaray’ın her şeyiyle uğraşmaya başladı.

“Bir araya gelirsek kendimizle gurur duyarız”

Sevgili Galatasaraylı taraftarlar,

Birlik ve beraberlik içinde olursak ne yaparlarsa yapsınlar amaçlarına ulaşamazlar. Bunu tüm Türkiye’ye, tüm dünyaya kanıtladık. Bu nedenle özellikle dönemin sonuna yaklaşan bu kritik dönemde sizlerden dayanışma ve destek göstermenizi rica ediyorum. Çünkü biz sizden güç alıyoruz.

Her zaman söylediğim gibi çocuklarımıza ve torunlarımıza gurur duyacağımız bir Galatasaray bırakmak için hep birlikte çalışacağız. Galatasaray’ımız için ortak doğruyu hep birlikte bulacağız ve sonunda yarattığımız sevgi atmosferinde kendimizle gurur duyacağız.

Birlikte düşünen, birlikte hareket eden, birbirini seven bir Galatasaray her sorunu çözer, her başarıyı kazanır, her kupayı kaldırır. Hepinize sevgi ve saygılarımla.

Yaşasın Galatasaray”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu