Yaşam

Görünce Şok Olacaksınız: Eski Survivor Yorumcusu Semih Öztürk Yıllar Önce Bir Müzik Videosunda Oynadı!

Survivor’dan sonra Survivor Panorama programında sunucu olarak yer alan Semih Öztürk’ün yıllar önce oyunculuk kariyerine başladığı ortaya çıktı! Erol Evgin’in klibinde yer alan Semih Öztürk’ün o anları sosyal medyaya damgasını vurdu!

Konuşmaları, tavırları ve performansıyla Survivor’a damgasını vuran Semih, televizyon dünyasına bomba gibi düştü.

Kendine has tavırları o kadar beğenildi ki Acun Ilıcalı, Survivor Panorama için Semih Öztürk ile anlaştı.

Ancak daha önce yarışmacısı olduğu Survivor’a yorum yapan Semih Öztürk’ün Panorama ile kariyerine devam ederken Acun Ilıcalı ile anlaşmazlığa düştüğü iddia edildi.

Ancak bu anlaşmazlık iddialarının nedeni kısa sürede ortaya çıktı.

Semih Öztürk’ün eşi Kurretülayn Matur, yine TV8’de yayınlanan Göz6 programında yer aldı. Bu vesileyle hayatımıza giren Matur, Acun Ilıcalı’nın yakın arkadaşı ve Acun Medya Genel İdari Koordinatörü Alpay Kazan’ın vefatının ardından paylaştığı paylaşım nedeniyle eşi Semih’i işinden etti.

İddialara göre Alpay Kazan ile Semih Öztürk arasında Öztürk’ün Ütopya programında yarıştığı zamanlar kırıldı. Kurretülayn Matur ise vefatının ardından bu duruma gönderme yaptı.

TV8 ve Acun Medya ile arası açılan Semih Öztürk, bu olaylardan kısa bir süre sonra eşi Kurretülayn’dan boşanma kararı aldı.

Semih Öztürk’ün arka arkaya yaşadıkları magazin ve televizyon dünyasında gündem olurken şimdi de yıllar önce rol aldığı klibi ortaya çıktı!

Erol Evgin’in 2011’de çıkan Gözbeeği Sen Çok Yaşa albümünde yer alan Gel Otur Yanıma adlı müziğin klibinde Nefise Karatay ile kamera karşısına geçen usta sanatçının gençliğini Semih Öztürk oynaması için tutuldu!

Yıllar sonra fark edilen detay sosyal medyanın gündemine oturdu.

Semih Öztürk’ü Erol Evgin’e benzetenler de oldu.

Klibi izleyin, karar verin! İkisi gerçekten benziyor mu?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu