Yaşam

Garson olarak görülen Lana Del Rey’den açıklama: ‘Kendimden kaçmak için…’

“Summertime Sadness”, “Born to Die” ve “Young and Beautiful” gibi müzikleriyle tanınan Lana Del Rey, sosyal medyanın gündemine oturan ABD’de bir restoranda çalışırken görüntülendi. Müzisyen konuyla ilgili ilk kez konuştu.

Ntv’nin haberine göre Del Rey, kendinden kaçmak için garsonluk işine girdiğini belirterek, “Kendimden kaçmak için terasta oturup sohbetleri dinlemeyi ve olmadığım hikayelerle ilgili notlar almayı seviyorum. t sonunda dahil.” Müzisyen, “Beni lokantalarda karşılayan insanlar genellikle çok genç, 12 yaşlarında. Bana bakışları haberlerden çok farklı. Bu gençler beni daha iyi anlıyor gibiler, anlamıyorlar. beni yargılayın. Alaycılıktan kurtulmak iyi hissettiriyor.”

‘MÜZİK DİNLEMEYE İZİN VERMİYOR’

Şarkıcı, müziğin kendisi için bir saplantı olduğunu belirterek şu sözleri kullandı:

“İlhamı kontrol edemiyorum. Müziğin peşinden koşmuyorum, müzik beni kovalıyor. Omzuma konan küçük bir kuş gibi. Çoğunlukla başka şeyler arıyorum, sonra müzik kapımı çalıyor. Yapabilirim.” Müzik benim için bir saplantı gibi, etrafımı sarıyor, dinlenmeme izin vermiyor.” Sahilde dinlenmeye çalıştığımda gelip ayak parmaklarımı ısıran küçük yengeçler gibi.”

Del Rey, “Fotoğraf çekmek, çizim yapmak, çanak çömlek yapmak konusunda iyi değilim. Hatta çivi çakması ve duvara bir fotoğraf asması için birini aramam gerekiyor. En sevdiğim aktivite uzun süre televizyon izlemek. “Saatlerce izliyorum.

haber-aksu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu